Hakkında

FullSizeRender (17)1997 İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunuyum..

4 yıl uzman eczacı olarak akademik kariyerden sonra mesleğime kendi eczanemde serbest eczacı olarak devam etmekteyim

2005 yılında katıldığım Portekiz/Lizbon 10.Uluslararası Hastane Eczacılığı Kongresi’ ndeki ortak poster sunumum ile  Lizbon Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ nden beslenme ürünleri (nutritional medication) alanında misafir araştırmacı olarak davet aldım ve 6 ay çalışmalara katıldım.. Çeşitli akademik araştırmalarda yazılar yazdım.

   Aktif yaşam, Sağlıklı beslenme , temiz-yemek (eatclean) ,alkali beslenme ve gıda/sağlıklı yaşam takviyeleri ile ilgileniyorum..

 

Eczacılık mesleğim ve sağlık danışmanı misyonumdan hareketle bireysel Sağlık Koçluğu hizmeti ve Spor Eczacılığı geliştirme ve farkındalık yaratmak adına mesleki sunumlar veriyorum.

Günümüz stresli ve yoğun yaşam şartlarında kişiye özel aktif hayat, beslenme şekli, gıda/sağlıklı yaşam takviyeleri tavsiyesi ile danışanlarımın kaliteli yaşam yolculuğuna rehberlik ediyorum.. Profesyonel/amatör sporcularla çalışıyorum.

Kısacası kişiye özel kalıcı çözümler bularak yaşam dönüşümü (transformasyon) sağlamak amacındayım..

yeşil hayat /sebze suları “GREENJUICE” ve “Alkali Beslenme”

Özel ilgi alanım..

Sebzelerin ve özellikle yeşil yapraklıların toksin atıcı , sağlık mucizesi olarak kullanımlarını uzun süredir inceliyor ve kendi hayatımda da uyguluyorum… Danışanlarımın detoks ve genel beslenme programlarında haftalık/aylık ya da sürekli olarak önerdiğim yeşil sebze suları ve alkali beslenme şeklidir.

aktif hayat “RUN THE WORLD” (DÜNYAYI KOŞ!)

2010 yılından beri aktif spor hayatıyla iç içeyim ve uzun mesafe koşucusuyum..

1375655_232792583543700_770480166_nYurtiçi ve yurtdışı birçok organizasyonda koşu,yarı maraton ve maratonda yeraldım.. Bazıları;

Bunlara ilaveten İstanbul Maratonu ve  Runtalya Maratonu birçok kez çeşitli mesafelerde koştum.. Sabah çok erken saatlerde koşmaya alıştığım için sonrasında mutlu bir şekilde işime başlamak ve fit hissetmek en büyük motivasyonum..

Danışanlarımın ilgisi dahilinde programımıza kısa koşular da ekliyoruz.. Kilo verme yada aktif hayata koşu ile devam etmek isteyenlere bu açıdan destek olabildiğim için mutluyum..

SOSYAL AKTİVİTELER:

LÖSEV (Lösemili Çocuklar Vakfı ) medikal danışman gönüllüsüyüm..

LÖSEV, TOFD, Otizm Vakfı, Bipolar Derneği bağış koşuları ve ‘Kadına Şiddete Hayır’ farkındalık koşusu gibi bağış koşularına katılıyorum.